امروز که شما دارید این بخش رو میخونید، تعریف و ارزش دانش تغییر کرده. شاید در زمانهای نه چندان دور دانش به اطلاعات چهارچوب داری گفته میشد که ساختار مشخصی داشت و با حفظ کردن و بعضا درک کردن و فهمیدنش ما ادم دانشمندی به حساب میومدیم. 

اما امروز به لطف تکنولوژی و سرعت رشد علم، خود دانش هم دارای وزن شده . المانهای زیادی برای دانشمند شدن وجود دارن که باید از همه ی اونها استفاده کرد تا بتونیم توانایی رقابت در بازار رو داشته باشیم.

در اکیو تلاش ما بر سه اصل در انتقال دانش هست:

  • کوتاه و جامع بودن 
  • به روز بودن، همپای علم روز دنیا 
  • اینتراکتیو بودن
 
Shabnam Hosseini

اینجا ما سعی خواهیم کرد دانش و اطلاعات روز رو به زبان کاملا ساده و صمیمی و البته با مثال های فراوان در کوتاه ترین شکل ممکن برای شما طراحی و ارائه کنیم.

از اینجا به بعد به همت خود شما و عطشتون برای به روز بودن ضمانت  کسب دانش شماست.

به هرحال لرد بیلیش میگه: دانش قدرته… و سرسی در جواب میگه: قدرت، قدرته!

سلام! خیلی خوشحالم که دارید درباره ی من رو میخونید. لینک لینکدین من در همین قسمت در دسترس شما خواهد بود تا بتونید اطلاعات رزومه ی کاری من رو داشته باشید، اما اینجا میخوام با تعریف از خود ، شما رو سرگرم کنم!

شاید تا یکسال پیش من هم مثل لرد بیلیش فکر میکردم که دانش قدرته، اما امروز میگم دانش ضرورته! انقدر بازار کار و تخصص ها شلوغ و رقابتی شده که ضروری ترین کاری که میشه برای پیشرفت انجام داد به روز کردن علم و دانشمون هستش.

شخصا عطش سیری ناپذیری برای علم روز دنیا دارم و هر روز درگیر خودن مقالات هستم و اما میتونم بگم انقدر سرعت رشد و توسعه ی علم بالا هستش که بعضا از اطلاعات به روز جا میمونم.

بزرگترین مشکلی که در مارکت ایران توجه من رو جلب کرد و باعث بوجود اومدن این پلت فرم شد، کمبود مقاله های به روز به زبان فارسی و از طرفی عدم تطبیق اون اطلاعات با مارکت ایران بود. این مشکل باعث میشه هرچقدر تلاش کنیم به روز باشیم اما رابطه ی اطلاعات رو با بازاری که در اون هستیم درک نکنیم، عملا انگار اموزه ها به درد نخواهد خورد.

من با خوندن کتاب و یا دوره های خیلی طولانی و جامع در زمینه هایی مثل بیزنس خیلی موافق نیستم و دلیل اون تغیر با سرعت اطلاعات در این زمینست. اما یکی از مهمترین متودهای اموزشی برای بیزنس رو مایکرو لرنینگ میدونم. متودی که در اون به صورت خیلی تخصصی و کوتاه تمرکز رو بر یک خرده مفهوم میبریم و اون رو عمیقا درک میکنیم. در اکیو هم سعی ما استفاده از همین متود هستش.

امیدوارم این پلت فرم بتونه تا حدی مشکلاتی که به نظر من پررنگ میومدن رو حل بکنه و تاثیر خوبی رو ازش ببینیم.

لیست انتظار وقتی این دوره موجود شد از طریق ایمیل به شما خبر میدهیم. لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید.